Badania na tarczycę po ciąży

Witam serdecznie! Bardzo proszę o interpretację wyników badań: P/c anty-Tg 494 norma <115 TSH 3 generacja 6.31 norma 0.27 - 4.20 FT 3 2.84 norma 2.57 - 4.43 FT 4 0.79 norma 0.9 - 1.7 P/c anty-TPO 11.6 norma 0.0 - 34.0 Mam 25 lat, problemy zaczęły się już w ciąży. Zastanawiam się, czy jest to PZP czy Hashimoto. Badania robiłam w lutym i nie były aż takie złe, rodziłam 7 miesięcy temu.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Żeby móc trafnie zinterpretować wyniki trzeba poznać dolegliwości pacjenta, zebrać wywiad i zbadać go, Co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl