Badania po histerolaparoskopii

witam jestem za zwolnieniu l4 po histerolaparoskopi (2miesiace) bylam u swojego lekarza po miesiacu i dostalam na drugi ale bardzo chce juz wrocic do pracy bo czuje sie dobrze. i musze miec teraz badania o zdolnosc do pracy z tad moje pytanie czy zakonczyc leczenie moze tylko moj lekarz czy moge isc do innego z historia choroby??? prosze o szybka odpowiedz

O zdolności do pracy po zwolnieniu powyżej 39 dni decyduje lekarz medycyny pracy do którego kieruje zakład pracy, pozdrawiam