Badania potwierdzające płodność

Witam. wraz z mężem staramy sie o dziecko bezskuteczne. Moje pytanie brzmi jakie mamy wykonac badania potrzebne do stwierdzenia czy jestem w stanie zajsc w ciaze w tradycyjny sposób

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje szereg badań, które wykonuje się podczas diagnostyki niepłodności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. O tym, które badania powinni Państwo wykonać powinien zdecydować specjalista ginekolog zajmujący się problematyką niepłodności po dokładnym zebraniu wywiadu oraz zbadaniu Państwa. Wykonywanie pełnego panelu badań od razu nie jest ani możliwe (część ma charakter zabiegowy) ani nie ma sensu.