Badania progesteronu po usunięciu jajnika

Witam mam 23 lata jestem po usunieciu jednego jajnika, w 17 dc odebralam wyniki badan pgogesteron 0,66 ( faza folikularns 0,15-1,4) srodek cyklu 0,48-1,72 faza lutealna 4,44-28):fsh 12,08 :estradiol 48,24 staramy sie z mezem o dziecko ponad rok. Jedyne leki ktore biore to kwas foliowy. Obawiam sie ze wyniki sa nieco niepokojace. Prosze o pomoc czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani ile trwają Pani cykle, co właściwie uniemożliwia wiarygodną interpretację. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.