Badania przeciw kardiolipinie a poronienia

Witam! jestem już po dwóch poronieniach. po drugim poronieniu lekarz zalecił badania przeciw kardiolipinie. niewiem jak czytac wyniki oto one: IgG- 44,33 GPL/ml UJ.< 10,0, DOD. >20,0. IgM 6,72 MPL/ml, UJ. <20,0, DOD. >40,0.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przeciwciała w klasie IgG są dodatnie, w klasie IgM są ujemne. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który zlecił wykonanie badań.