Badania usg a prawdopodobieństwo przeżycia płodu

Witam serdecznie mam dość długie cykle 32-34 dni owulację miałam ok 19-21 dnia cyklu , w 31 dniu cyklu zrobiłam bete wynik 13,7 po 48 godzinach 41,82 . Pierwsze usg miałam w 40 dc był tylko pęcherzyk ciążowy 4mm w 47 dc powtórne usg z zarysem zarodka 1,3 mm ciałko żółte 3,8 mm . Lekarz stwierdził , że nie ma nadziei na szczęśliwy finał kazał skontrolować za tydzień . Według usg wiek ciąży to 5,2 hbd według OM 6,4 hbd , ale czy to że miałam późną owulację nie daje nadziei ??

Robert Markowski Ginekologia

Z opisu nie wynika, że ciąża rozwija się nieprawidłowo. Zastanawia mnie wynik CRL - 1,3 mm ???. Nie bez nadziei proszę się skontrolować za 7-10 dni