Badanie BHCG przed planowaną miesiączką

Jestem kilka dni przed datą planowanej miesiączki, dziś zrobiłam test z krwi Beta HCg - wynik 2,0 czy to możliwe że jestem wciąży ? planuję zajście w ciąże i właśnie zaczęłam zabiegi rehabilitacyjne gdzie mam między innymi na pole magnetyczne ultradźwięki i laser, poradzono mi żeby spradzić, ale nie wiem jak interpretować taki wynik badania na obecność ciąży, proszę o interpretację.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik negatywny - ale ile dni minęło od ostatniego stosunku? Najlepiej by było to minimum 10-12 dni. Wtedy wynik można uznać za wiarygodny.