Badanie bilirubiny całkowitej i fosfatazy alkalicznej u 56-latki

WITAM . MAM 56 LAT .ZROBIŁAM BADANIA ;PROBY WATROBOWE-BILIRUBINA CAŁKOWITA 29,00, AIAT 28,00; AspAT ; FOSFATAZA ALKALICZNA ALP 260,00. CO OZNACZAJA PODWYZSZONE POZIOMY BADAŃ.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań biochemicznych krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.