Badanie cholesterolu a normy w wynikach

Dziękuję i przekazuję kolejne wyniki badań, z prośbą o interpretację: Drugie robione trzy dni po pierwszych (z pierwszego postu) Cholesterol całkowity 347,1 cholesterol HDL 46,7 Cholesterol LDL 240,9 Trójglicerydy 652,7 Glukoza 140,7 Trzecie wykonane po kolejnych 10 dniach: Cholesterol całkowity 180,2 cholesterol HDL 42,7 Cholesterol LDL 112,7 Trójglicerydy 123,8 Glukoza 120,1 Taka ciekawostka... i nie jest to bynajmniej żart. Jestem leczona zgodnie z pierwszymi wynikami.

Dzień dobry,

Nie wiem, co Pani przyjmuje - jakie leki, dieta. Ale działa.
Obniża się także HDL, co może wskazywać na statyny.

Czy wprowadziła Pani zmiany w diecie?, Warto.

Stężenie cholesterolu obniża także aktywność fizyczna.