Badanie dna oka i ból oka

Witam. Lekarz podczas badania dna oka zdiagnozował u mnie druzy. Uzyskałem, już informację iż raczej nie jest to niebezpieczne ale mam inne pytanie.Cała wizyta spowodowana była bólem oka - lekarze nic nie znaleźli i powiedzieli że nie ejst to powiązane z druzami. Jednak po wizycie na której dostałem znieczulenie oka w kroplach czuję inny ból - jakby odrętwienie oka nie wiem czy mogę to tak nazwać., Minęły już 2 dni i ciągle to dzienw uczucie - czy to normalne po takim znieczuleniu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zastosowanymi lekami. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu najbliższych kilku dni konieczna będzie ponowna wizyta w poradni okulistycznej.