Badanie glukozy w 4. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Zaszłam w ciążę, obecnie 4 tydzień. Klilka dni temu zrobiłam test na glukoze na czczo który wyniósł 125mg/dl. Dodam że ostatnio wynik robilam 3 miesiace temu i wynosił on 100 mg/dl. Wczesniej był zawsze prawidłowy. Od czasu złego wyniku jem tylko produkty z niskim indeksem glikemicznym, glukoza rano dzis wynosiła 95, a 2 godz po posiłku (piers z indyka, kapusta, kasza gryczana) wyniósł 85. Czy w ciągu 4 pierwszych tygodni dziecko bylo zagrozone?

Witam. Taki poziom glukozy nie powinien negatywnie wpłynąć na rozwój płodu, niemniej jednak proszę omówić sytuację z prowadzącym ginekologiem