Badanie hcg - który to tydzień ciąży?

Mam wynik b-hcg 11022,59. Czy na tej podstawie można obliczyć, który to tydzień ciąży? Jestem po kilku poronieniach. Obecnie leczę się i bardzo zależy mi na utrzymaniu ciąży . Proszę o porady!

Witam serdecznie,
Normy beta-hCG są szerokie. Dlatego na podstawie wyniku nie można jednoznacznie określić tygodnia ciąży. W Pani przypadku prawdopodobnie jest to około 7 tydzień ciąży. Ważna jest również dynamika przyrostu beta-hCG. Jego stężenie powinno się podwajać co około 2 dni.
Wymaga Pani stałej opieki ginekologa. Proszę dbać o siebie czyli odpowiednio się odżywiać, odpoczywać, unikać stresów oraz być dobrej myśli.
Pozdrawiam