Badanie histopatologiczne macicy i jajowodów

Witam. Mam 40 lat. Badanie Histopatologiczne. Materiały:operacyjny - macica i jajowody. Wyniki badania. Carcinoma intraepitheliale colli uteri. Adenomyosis. Endometrium in studio secrentonis. Ovaria absunt. Salipinges sine laesionibus. Opis:Zmiana nowotworowa jest rozległa, obejmuje strefę przejściową i wchodzi na endo- i egzocervix. Co znaczą te wyniki ? Jak powinno wyglądać moje dalsze leczenie ?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi: Rak śródnabłonkowy szyjki macicy. Endometrium w fazie wydzielania. Jajniki nieobecne. Jajowody niezmienione. Leczenie zależy od wielu czynników. Nie można zaplanować leczenia na podstawie samego wyniku badania hist-pat. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.