Badanie HSG i starania o ciążę

Witam,4.08.2014 mialam badanie hsg,był to 9dc,oba jajowodu drożne. w następnym dniu współżyłam z mężem i w kolejnych dniach aż do 15d.c. miesiączki mam regularne co 28 dni. moja Pani ginekolog zalecala współżycie w cyklu z hsg. Czy jest szansa zajscia w ciąze w opisanym przeze mnie przebiegu współżycia? Dzis zauważylam na wkladce brązową plamkę krwi.Do miesiączki jest kilka dni,wiec test moze nie pokazac wiarygodnego wyniku.Z góry dziękuje za udzielenie rzetelnej odpowiedzi. Pozdrawiam. M.L.

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe aby zajść w ciążę w tym cyklu. Oczywiście nie można tego zagwarantować. Test ciążowy proszę wykonać w 14 dniu po stosunku.