Badanie moczu u dziecka

Witam ponownie jeszcze chciałąm zinterpretowac wyniki moczu dziewczynka 18 miesiecy.Barwa-wodojasna,Przejrzystosc-zupełna,ciężar-m/m,Urobilinogen-w normie,Nabłonki-płaskie pojedyncze,Leukocyty-do 40 wpw,Erytocyty-świeże do 5wpw,Bakterie-dość liczne,Z góry dziekuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi obecność leukocytów oraz bakterii. Świadczy to o infekcji dróg moczowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem pediatrą, który wdroży właściwe leczenie.