Badanie nasienia a planowanie ciąży

Witam Chciałabym uzyskac odpowiedz na dosc krepujaca dla mnie sprawe. Od dluzszego czasu staramy sie z mezem o dziecko-prawie od 1.5roku i nic. Nie ma zadnych rezultatow. Nie moge zajsc w ciaze. Bylam u ginekologa i z jego badan wynika ze jestem zdrowa. Do jakiej poradni trzeba sie zglosic zeby zbadac nasienie meza? Bo moze przyczyna lezy po jego stronie. A moze jest jakas inna przyczyna tego. Prosze o jakas rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu zbadania nasienia wystarczy udać się do dowolnego laboratorium. Niemniej jednak w celu diagnostyki przyczyny niepowodzeń w staraniu o ciążę warto udać się na wizytę do poradni leczenia niepłodności.