Badanie nasienia i tarczycy

witam robilem badanie nasienia wyszlo ze mam 9.2mln plemnikuw ilosc plemnikuw w ejakulacie 20.2mln ruch(a)+(b)52% ruch szybki 3 ruch w miejscu 5 ruch wolny linearny 49 brak ruchu 43 ogulnych%ruchliwych 57 lekarz przepisal mi undestor zazywam go regularnie 3 miesiace i nie ma skutkuw wczoraj zrobilem badanie na tarczyce i prolaktyne lekarz stwierdzil za mam te wyniki dobre prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowana terapia nie przynosi zamierzonego efektu to należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki oraz modyfikacja terapii.