Badanie ogólne krwi i badanie żelaza

OB - 6 HCT 43 RBC 4,5 HGB 8.59 (MMOL/L) WBC 10 (G/L) CHOLESTEROL 252 (MG/DL) GLUZKOZA 93 (MG/DL) ZELAZO 79 (MG/DL)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego portalu.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Wyniki badań powinien zanalizować lekarz, który zlecił ich wykonanie, bo to on znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł najlepiej ocenić Twój stan zdrowia.

Życzymy dużo zdrowia i zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl