Badanie piersi u 39-latki

Witam serdecznie. Mam 39 lat. Dwanaście lat temu robiłam usg piersi. Wynik-sutki gruczołowo-włokniste, drobnotorbielkowate. Czy po 12-tu latach, mogło dojść do jakiś zmian niepokojących? Nie umiem badać piersi. Wydaje mi się, że czuję jakieś guzki, grudki, ale może nie umiem sobie sama ich zbadać? Bolą mnie bardzo przed miesiączką. Brodawki też mam jakieś grudkowate. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania piersi oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie czy występują nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.