Badanie płodu w 7 tygodniu ciąży

jestem w 7 tygodniu ciazy a zarodek ma 3mm i serduszko bije bardzo powoli o ile wgl bije bo lekarz nie byl w stanie stwierdzic czy to moje serce czy fasolki za tydzien kolejne badanie a ja umieram z niepokoju.czy to oznaczacza ze poronilam

czynność serca płodu w tym okresie powinna wynosić ponad 90 uderzeń ma minutę, jeśli jest wolniejsza to niestety źle rokuje na przebieg ciąży. ale proszę powtórzyć badanie USG celem ostatecznej oceny rozwoju zarodka, najlepiej takie USG zrobić po około tygodniu. wolna akcja serca zarodka nie oznacza poronienia.