Badanie poziomu beta-HCG we krwi

witam miałam robione badanie z krwi hcg mój wynik to 310,8 ktury to tydzień? Ostatnia miesiaczka była od 2-7 pazdziernika,wspolżyłam koniec wrzesnia i 18 pazdziernika. Proszę o odpowiedz z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po wyniku nie można wnioskować na temat wieku ciąży. Nie mniej jednak biorąc pod uwagę ostatnią miesiączkę można zasugerować iż jest to 3 tydzień ciąży.