Badanie poziomu kreatyniny w organizmie

Chciałabym wiedzieć czy dobre mam wyniki. Wyniki badań Kreatynina Jaffe 0,55 mg/dl ; eGFR (MDRD) 139.00 ml/min/1.73 [>60] wazę 58kg

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań interpretuje się w oparciu o dane kliniczne, gdyż same poziomy laboratoryjne w/w to zbyt mało. Należy z wynikiem zgłosić się do lekarza,który zlecił wykonanie badań.