Badanie rytmu zatokowego u 54-latki

kobieta 54 lata wyniki badaia Holterem średnia czestosc rytmu 75 .rytm zatokowy.Minimalna czestosc rytmu wynosiła 58 a maksymalna 132 o godz.19:43.Pauz dłuzszych od 2,5 s.0.pobudzen komorowych 785,nadkomorowych 119,w tym 0SV-Tachy i 10 SV-par,bigeminii nadkomorowych 0,trigeminii nadkomorowych 0.epizody ST minut 0.Prosze o interpretacje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zaburzenia rytmu serca. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.