Badanie toksoplazmozy w pierwszych tygodniach ciąży

Jestem W pierwszych tygodniach ciąży zrobilam badania w wyszlo mi toxoplazma gondii (ICD-9:X45) przeciwciala w kl. IgM 0,330 Index i drugie przeciwciala w kl.IgG 5,7. czy to groźne? Czy moze cos sie stać dziecku??

Witaminy w ciąży

Witam! Wynik badania należy interpretować w kontekście norm przyjętych przez konkretne laboratorium wykonujące badanie. Proszę zgłosić się z wynikiem do specjalisty ginekologa.