Badanie TSH, estradiolu, prolaktyny

Witam mialam robione badania. I powiem szczerze nic nie rozumiem co na tych wynikach jest i czy sa dobre. TSH 1,86 ( takie dziwne u)lU/ml estradiol 62,3 pg/ml, BHCG 0,2 mlU/ml, prolaktyna 180,6 ( znowu takie dziwne u)lU. Czy te wyniki sa dobre??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! TSH, beta-hCG oraz prolaktyna są prawidłowe. Estradiol powinien być oceniony w oparciu o informację w którym dniu cyklu wykonano badanie.