Badanie TSH, prolaktyny i FSH

Witam Proszę o interpretację wyników. TSH 1,66uLU/ML [0,27-4,2] FSH 4,93mlU/ml -faza folikularna 3,03-8,08mlU/ml -środek cyklu 2,55-16,69mlU/ml -faza lutealna 1,38-5,47 mlU/ml -po menopauzie 26,72-13341mlU/ml Prolaktyna 36,52ng/ml min. 5,18 max 26,53 H AMH 2,1ng/ml min.1,5

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w interpretacji wyników badań hormonalnych istotne znaczenie ma dzień i faza cyklu, w którym wykonywane są oznaczenia. Jeśli Pani badania wykonywane były na początku fazy folikularnej, wszystkie wyniki poza stężeniem prolaktyny są w granicach normy. Jeśli nie ma Pani żadnych objawów, proszę powtórzyć wyniki za kilka tygodni, po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.