Badanie TSH siedem dni po okresie a wykrycie wczesnej ciąży

moje wyniki tsh to 1,21 a ft4 to 14,84 z dopiskiem w ciazy zalezy od trymestru. moje pytanie to czy z tych badan mozna wykryc naprawde bardzo wczesna ciaze. badanie robilam 7 dni po okresie
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Na podstawie wspomnianych badań nie można stwierdzić ciąży, podane normy pomagają w interpretacji wyników badania u kobiet ze stwierdzoną już ciążą.