Bardzo proszę mi pomóc - co to może być?

Witam. Od kilku dni źle się czuję, mam zawroty głowy (czasami bardzo silne). Oprócz tego ucisk w niej cały czas w okolicach skroni, a jak próbuję kaszlnąć, to i tylna jej cześć niemiłosiernie boli :( Brak apetytu, a jak już coś zjem to nie czuje smaku, nawet papierosy przestały "mi wchodzić". Trudności z oddychaniem a dokładnie płytki i szybki oddech, straszne dreszcze na całym ciele (ciągle jest mi zimno) i ostry ból wszystkich kości ale nie na raz tylko momentami (raz piszczelowa raz paliczki albo cala dłoń). I jeszcze jedna rzecz, a mianowicie zmiana w piersiach, że zmalały to wiem, że od wypacania się ale dookoła sutka pojawiły się ciemniejsze okręgi. Bardzo proszę mi pomoc, bo nie mam pojęcia co to może być?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

W ramach porady internetowej nie jesteśmy w stanie ocenić stanu Pani zdrowia na tyle, by postawić jakąkolwiek diagnozę. Jednakże wymienione przez Panią objawy wskazują, że zdecydowanie powinna skonsultować się Pani z lekarzem. Konieczny jest bowiem wywiad, dokładne badanie fizykalne oraz najprawdopodobniej kilka badań dodatkowych. Być może konieczna będzie również hospitalizacja. Powodem Pani objawów może być bowiem infekcja, choroby układowe, zaburzenia endokrynologiczne czy też neurologiczne.