Bardzo proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa

Witam, właśnie odebrałam wyniki rezonansu i nie wiem co o tym myśleć, wizytę u neurologa mam dopiero 16,10. Proszę o objaśnienie. Obniżenie i odwodnienie krążka m-k LS/S1 z dyskretną lewostronną rozlaną protruzją jądra miażdżystego, graniczącą z lewym nerwem rdzeniowym w zachyłku bocznym kanału kręgowego. 2-3 niewielkie centralno-prawostronne około korzeniowe torbiele oponowe wielkości 14mm.odc S1-S2.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na Pani pytanie, ponieważ dotyczy ono interpretacji wyników badań.

Proszę się udać z wynikami do lekarza, on mając możliwość zbadania Pani i zebrania dokładnego wywiadu, będzie mógł postawić trafną diagnozę i pokierować leczeniem.