Bardzo silny ból brzucha - jaka może być przyczyna?

Witam! Wczoraj wieczorem podczas stosunku z moim partnerem złapał mnie bardzo silny ból brzucha. Na początku wydawało mi się, że to jakiś skurcz czy coś w tym stylu, ale utrzymywało się około pół godziny. Ból był na tyle silny, że nie byłam w stanie wstać z łóżka ani wyprostować się ani nawet przewrócić na bok. Zaczęło mi się robić niedobrze i gorąco. Wcześniej nigdy mi się nic takiego nie przydarzyło. Ból ustąpił po polaniu brzucha ciepłą wodą, ale nawet kilka godzin później przy wstawaniu z łóżka czy przy głębszym oddechu, czułam kłucie. Ból na początku trzymał się tak mniej więcej od połowy brzucha w dół brzucha, ale po chwili zszedł jakby niżej, w okolice jajników. Pod koniec wydawało mi się, że bardziej boli mnie z prawej strony. Chciałabym zaznaczyć, że naprawdę nie był to taki  zwykły ból, to było nie do wytrzymania! Ja mam dość bolesne miesiączki i naprawdę to było nieporównywalne. Bardzo proszę o radę, bo troszkę się zaniepokoiłam tą sytuacją.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Opisane dolegliwości z całą pewnością wymagają wyjaśnienia. Wskazana jest zatem wizyta u lekarza rodzinnego, internisty lub ginekologa. Dla przybliżenia prawdopodobnej przyczyny bólu konieczny jest szczegółowy wywiad i badanie lekarskie.

Pozdrawiam