Bardzo skąpy okres a prawdopodobieństwo ciąży

Mam bardzo skąpy okras podpaska starcza na cały dzień jest już tak czwarty dzień na podpasce są male ilości krwi a w nocy czasem podpaska jest czysta. Ostatnio bardzo się stresuje. Czy to może być prze sto? Czy mogę wykluczyć ciąże czy raczej odwrotnie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należałoby wykluczyć zarówno ciążę jak i wahania hormonalne.