Beta HCG - co z moją ciążą?

21 września miałam wynik beta-HCG 1096, natomiast 29 września wynik badania wyniósł aż 20027. Czy to normalne, że tak szybko wzrósł ten beta- Hcg? Czy to oznacza prawidłową ciążę? I który tydzień?

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.