Beta po stymulacji owulacji

Witam!Zaszłam w ciąże w lipcu tego roku, po braniu leku na stymulację owulacji i zastrzyku na pęknięcie pęcherzyków. Pierwsza beta hcg wynosiła 59 kolejna po 2 tygodniach 107, jednocześnie zniknęły wszystkie objawy ciążowe, pojawiło się plamienie. 07 sierpnia lekarz stwierdził poronienie samoistne. po 14 dniach od poronienia beta wynosi 60, w macicy wszystko jest ok, czysto(tak powiedział lekarz na kontroli). Biorę leki na stymulację owulacji(wg zalecienia). Czy beta nie powinna spać do 0?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu - nie ma powodów do niepokoju.