Betaloc Zot i Piramil a nadciśnienie

witam od 3 tygodni biore leki na nadcisnienie betaloc zot rano i piramil na noc cisnienie mam 110/70 moja pani doktor muwi ze to za wysokie w moim wypadku niewiem co mam przez to rozumiec mam 35lat .czy te leki są mocne czy łagodne od nadcisnienia tętniczego dziekuje bardzo za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podana przez Panią wartość ciśnienia jest prawidłowa. Trudno zatem zgadnąć co ma na myśli Pani doktor mówiąc, że jest to wartość za wysoka. A propos leków, to są to naprawdę dobre leki, trudno jednak rozpatrywać ich działanie w kwestii mocy działania.