Bezbarwna wydzielina z sutka

Witam mam 18 lat i mam problem, gdyż kiedy przycisnę sutka leci mi bezbarwna wydzielina w małych ilościach. Dodam jeszcze, że mam guzka pod lewym sutkiem (wcześniej był też pod prawym ale zniknął) czy to może być spowodowane tym, że dopiero teraz dojrzewam?

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami równowagi hormonalnej. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.