Beżowe plamienie a plamienie implantacyjne

Witam. Mam pytanie odnośnie plamienia. Jest beżowe, czasem lekko różowe. Zaczęło się w czwartek wieczorem i jest do dzis. Okres mam dostać w czwartek. Może być to plamienie implantacyjne? I kiedy powinnam zrobić test?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ustalenie rodzaju plamienia na podstawie opisu jest trudne - możliwe są różne przyczyny. W celu sprawdzenia, czy jest Pani w ciąży, zalecam wykonanie testu ciążowego - najlepiej ok. 14 dni od stosunku. W razie wątpliwości zalecam konsultację u lekarza ginekologa.