Bezprzyczynowa nagła głuchota ucha

Witam.Opiszę przypadek;bezprzyczynowa nagła głuchota lewego ucha,leczenie szpitalne Dexaven i Polfilin 7 dni ,komora hiperbaryczna(15 zabiegów),stosowany Agapurin drugi miesiąc,brak poprawy.Audiogram wykazuje słabą słyszalność tonów niskich i wysokich(pow 40 db),tympanogram typu A,neurologicznie ok.Co można jeszcze zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę o obrazowe badania głowy. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.