Bezskuteczne starania o dziecko od 5 lat a torbiel jajnika

Dzien dobry ja sie z mezem staram od 5 lat i nic chodze do roznych lekarzy i nic i nie wiem czy problem stwrza ze mam torbiel w lewym jajniku sama nie wiem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, torbiele jajnika mogą zaburzać ich prawidłowe funkcjonowanie i wpływać na płodność. Jednak przyczyna bezpłodności może leżeć po stronie obojga parterów. By to stwierdzić niezbędne są specjalistyczne badania.