Bezskuteczne starania o dziecko od roku a spożywanie alkoholu

Mam pytanie od roku staram sie o dziecko z narzeczonym i bez skutku czy to może być wina alkoholu i czy to możliwe że można poronić przez alkohol....chodzę do różnych lekarzy i nie mogą mi pomóc tylko leki i leki a nie chce je brać bo przez takie leczenia mój brat teraz cierpi..błagam pomóżcie mi

Jeśli mówisz o nadużywaniu alkoholu, to oczywiście, że szkodzi. Jeśli od roku staracie się bezskutecznie o ciążę to trzeba przeprowadzić kompleksową diagnostykę. Już czas.