Bezustanne zmęczenie i senność oraz nadmierny apetyt na słodycze

Witam, Od jakiegoś roku mam problem ze sobą, jestem bezustannie zmęczona i senna, nic mi się nie chce, mam nadmierny apetyt na słodkie - przede wszystkim. Denerwują mnie drobiazgi dotyczące mojej osoby, widzę świat w bardzo negatywny sposób i nie potrafię się cieszyć z życia a wieczorami mam natłoki myśli które nie pozwalają zasnąć. Reasumując, jestem bardzo zagubiona w tym marnym życiu... Proszę o jakąś odpowiedź wyjaśniającą takowy stan bycia oraz z góry Dziękuję!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować maskę depresji. Proponuję konsultację psychiatryczną.