BG Carcinoma invasivum mammae

mama 59 lat rak piersi guzek 14x13x12mm z usg wynika że nacieka powięź mięśniową ale dwóch lekarzy badając ręką twierdzą że nie nacieka. Wynik BG Carcinoma invasivum mammae Estrogen (+) Progesteron (+) HER 2 Protein (1+) K-67 (+) 10-15% ogniskowo e cadherin (+) T1cN0M0 Pytanie, jaki ma stopień złośliwości??? Na żadnym wyniku i opisie tego nie ma.

Ocena stopnia złośliwości nie ma wpływu na decyzje terapeutyczne w tym przypadku, byc może było zbyt mało reprezentatywnego materiału dla wydania werdyktu na ten temat