BHCG a obumarcie ciąży

Miesiączkę miałam 28.11.2013, dwa tygodnie przed miesiączką w grudniu zaczęło mnie boleć podbrzusze, stwierdziłam że to normalne bo zawsze mnie tak bolał ale w oczekiwanym terminie nie dostałam okresu, do ginekologa dostałam się dopiero 7.01.2014, na stwierdzeniu czy jest ciąża według usg wyszło że tak ale prawdopodobnie jajo jest puste, lekarz powiedział mi tylko że może coś było ale znikło czyli ciąża obumarła. Według B-HCG jest 1601czyli ciąża jest, czy jest możliwość pomyłki przez lekarza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu trudno stwierdzić czy doszło do pomyłki podczas badania USG. Proszę powtórzyć oznaczenie poziomu betaHCG oraz udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.