BHCG po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania

30.05 miałam zabieg łyżeczkowania poziom beta hcg 26tys-ciąża obumarła w 9 tyg .6 dni po zabiegu beta wynosiła 278. 13 dni po 16,42. 19 dni po 7,37mIU/ml. W dniu dzisiejszym(24dni po zabiegu) 3,66. Czy możliwe że beta zwolniła tempo spadania? Czy możliwe, że ponownie jestem w ciąży, ale bardzo wczesnej i powinnam powtórzyć badanie za 2 dni? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani!

B-HCG może spowolnić spadanie, niemniej jednak proponuję,wykonanie kolejnego oznaczenia za 3-4 dni.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka