Biała gęsta wydzielina po pierwszym stosunku - czy to normalne?

Witam,
współżyłam pierwszy raz z chłopakiem 1.01.2011 r. (wytrysk nastąpił na zewnątrz, a nie we mnie), ale do tej pory nie mam okresu. Pojawiła się tylko biała gęsta wydzielina z pochwy, a poza tym piersi mam nabrzmiałe i bóle brzucha (ogólnie czuję się, jakbym miała dostać okres, a go nie mam).

Ostatni okres dostałam 4.12.2010 r. i cykl zazwyczaj trwa u mnie 30 dni. Więc okres spóźnia mi się jeden dzień. W trakcie stosunku miałam rzekomo dni niepłodne. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie!
Szanse na ciążę są wyjątkowo znikome. Po pierwsze, jak Pani sama zauważyła, do stosunku doszło w dni niepłodne. Oczywiście zakładając, że nie doszło do wydłużenia cyklu. Po drugie, biała gęsta wydzielina jest charakterystyczna dla drugiej połowy cyklu. Po trzecie, ma Pani wszelkie objawy występujące przed miesiączką, która spóźnia się dopiero jeden dzień.
Podsumowując, wszystko przemawia za kilkudniowym opóźnieniem krwawienia. Warto zatem nie niepokoić się, bo stres może dodatkowo opóźnić miesiączkę.
Pozdrawiam