Biała, kleista, brzydko pachnąca wydzielina z pochwy - to jakaś choroba?

Witam. Jestem dziewicą, od paru miesięcy uprawiam seks oralny z moim chłopakiem i ostatnio pojawiło się swędzenie i biała, kleista, brzydko pachnąca wydzielina z pochwy. Czy to jest objaw jakiejś choroby? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję :)
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobnie doszło u Pani do infekcji w obrębie pochwy. Powinna Pani udać się do lekarza ginekologa, który postawi dokładną diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.

Takie zakażenia nie są groźne (jeżeli są leczone), a leczenie zwykle polega na stosowaniu antybiotyków doustnie lub dopochwowo.