Biała maź po ściągnięciu napletka

Witam! Mam 23 lata. Od kilku dni coś dziwnego dzieje się z moim penisem. A dokładnie, jeżeli ściągnę skórę z żołędzia. Wczoraj miałem białe plamki, które po dotknięciu znikały, a przy umyciu tak jakby mi się ścierał naskórek i pozostawało zaczerwienione miejsce. I towarzyszył temu bardzo nieprzyjemny zapach. Dziś natomiast po ściągnięciu skóry, zauważyłem białą maź i oczywiście bardzo nieprzyjemny zapach. Z tego co widzę, nie posiadam żadnej wysypki, jedynie jest zaczerwienione i lekko mnie swędzi.

Witam,

nieprzyjemny zapach, obecność nadmiernej wydzieliny, zaczerwienienie i obrzęk - to może wskazywać na zakażenie grzybicze. Radziłabym, aby udał się Pan do lekarza (najlepiej dermatologa-wenerologa), któy zleci badanie mikologiczne oraz włączy odpowiednie leczenie.
Proszę pamiętać, że aby leczenie było skuteczne, oboje partnerów musi być leczonych równocześnie (nawet jeśli objawy wystepują tylko u jednej osoby).