Biała wydzielina w przełyku i kaszel

duzo gestej przezroczystej ale tez czasem i bialej wydzieliny w przelyku, ktora jest denerwujaca i kaszel przez to. Trwa to juz dluzszy czas. Co to jak tego sie pozbyc?

Witam,
jest wiele przyczyn kaszlu , wskazana jest diagnostyka.
Informacje zawarte w Pani pytaniu są zbyt skąpe aby wypowiadać się nt przyczyn.
Proszę pamiętać ,że wypijanie płynów ok 2l/dz i nawilżone powietrze w mieszaniu może być pomocne.
Pozdrawiam, Katarzyna Mudel