Biała wydzielina z penisa oraz ból podczas stosunku

Witam, parę dni temu zauważyłem, że z żołędzi wydziela mi się biała maź, dodatkowo czasem penis zapiecze lub tak jakby zakłuje przy dotyku. Wydzielina, jeśli jej nie zmyje, to tworzy coś w rodzaju klejących łatwo schodzących pajęczynek/pasków pod napletkiem. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co to takiego? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Najprawdopodobniej mamy do czynienie z infekcją grzybiczą.

Należy udać się do lekarza, najlepiej dermatologa by zastosować odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam!