Biała wydzielina z penisa, pieczenie i swędzenie - co to?

Witam. Od jakiegoś czasu mam dziwny ból w środku penisa, do tego jakaś mała, biała wydzielina z penisa, przy oddawaniu moczu lekki ból. Czym to jest spowodowane i jakich leków można spróbować, żeby to wyleczyć?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną Pana dolegliwości jest najprawdopodobniej infekcja dróg moczowo-płciowych. Wskazuje na to nieprawidłowa wydzielina z cewki oraz dolegliwości bólowe podczas oddawania moczu.
Wskazane jest wykonanie badania ogólnego moczu, być może także jego posiewu. Na podstawie wyniku lekarz rodzinny zaleci leczenie.

Być może konieczna będzie również wizyta u urologa.

Pozdrawiam