Biała wydzielina z pochwy i wynik bHCG

Dzien dobry prosze o pomoc.23.05 mialam okres piereszy i ostatni dzien(4)tylko plamienia brazowe tylko 24/25lekkie krwawienia.dzis rano zobaczylam duzo gestej bialej wydzieliny ktora mialam w poprzedniej ciazy wiec wykonalam test kreska druga blada,pojechalam na bete nirma u nas 0.000-1.00 ja mam 0.175 pani w laboratorium powiedziala ze powinno byc 0 i ze moze to byc kilku dniowa ciaza

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badanie kontrolne należy powtórzyć w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.